Новини

Друк

Звернення-подяка

Автор: Руслан Демчак .

Руслан ДемчакШановні земляки!

Я вдячний за кредит довіри. Ви повинні знати, що голос кожного з вас – цінний і вирішальний. Я беру на себе відповідальність і даю вам слово, що буду робити все від мене належне для того, щоб наша країна та наша рідна Вінниччина жили краще. Жили по-новому!

Не буду давати пустих обіцянок, що з завтрашнього дня все зміниться. Ми на початку довгого та непростого шляху, але ми мусимо його пройти. Для того, щоб кожен з нас пишався тим, що він – українець! Багато вже зроблено – ми позбулись режиму кланів та дали відсіч агресору, ми продовжуємо захищати свою рідну країну, ми створюємо європейське майбутнє.

Ці позачергові вибори до Верховної Ради були своєрідним лакмусовим папірцем, тестом на зрілість для нашого народу, і ми цей тест з гідністю склали. Той факт, що багато політичних сил-архаїзмів та псевдо-одіозних політиків, які дискредитували себе в попередні роки, не мають більше жодного шансу зайняти місце в Парламенті, свідчить про те, що ми нарешті стали мудрішими, ми винесли гіркий урок, що без зміни всередині системи розраховувати на зміни в країні – неможливо. Тому наступним кроком мають бути якнайшвидше місцеві вибори.

Друк

Остаточні результати по 18 виборчому округу на Вінниччині до Верховної Ради. Перемога у Демчака Руслана Євгеновича.

Автор: Ігор Собко .

Станом на 28 жовтня ЦВК опрацьовано 100% протоколів по 18 виборчому округу та визначено лідера виборчих перегонів. До Верховної ради VІІІ скликання ввійшов Демчак Руслан Євгенійович, ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Згідно даних ЦВК, за Демчака Руслана віддали свої голоси 43 955 виборців, що становить 51.68%. Це є одним із трьох найкращих результатів по Вінницькій області по кандидатах-мажоритарниках від Блоку Петра Порошенка. Також з високим результатом по 12 виборчому округу переміг Порошенко Олексій Петрович із 64.04%, по 11 округу переміг Домбровський Олександр Георгійович - за нього віддали свої голоси 51.37% виборців.

Надаємо аналіз відданих % голосів за Демчака Руслана Євгеновича по районах:

Друк

Володимир Гройсман підтримує Руслана Демчака

Автор: Ігор Собко .

В. Гройсман та Р. ДемчакШановні вінничани!

За кілька днів, 26 жовтня, ви вирішуватимете долю нашої країни. Всім нам життєво необхідна нова Верховна Рада, яка буде здатна швидко ухвалювати критично важливі для держави рішення. Щоб ці рішення ухвалювались, в парламенті має бути реформаторська більшість.

Щоб влада стала працювати на людей, а не навпаки. Щоб громади отримали самостійність у вирішенні повсякденних проблем людей. Щоб підприємства отримали можливість вільно працювати і розвиватись. Щоб ми були впевнені, що у нас і наших дітей є справжнє європейське майбутнє.

Пригадую 2010 рік, коли вдруге балотувався на посаду міського голови Вінниці. Тоді я вийшов і відверто сказав людям: якщо Ви готові голосувати за мене як за міського голову – проголосуйте і за команду моїх однодумців. Завдяки Вашій підтримці ми отримали БІЛЬШІСТЬ у міській раді і змогли приймати ті рішення, які дозволили Вінниці розвиватись як справді європейському місту.

Друк

Звернення Руслана Демчака до земляків

Автор: Руслан Демчак .

Руслан ДемчакШановні земляки!

Депутат має бути чесним – перед людьми, перед своєю Батьківщиною. Депутат має бути підзвітним громаді, яка його обрала. Ви маєте знати, що кожен депутат робить для вас – які закони він підготував і як це покращить Ваше життя, як це захистить Ваші права. Якщо депутат цього не робить – він не виконує своєї роботи.

Я знаю, що перше чого Ви прагнете – це ніколи більше не бачити у владі брехливих людей.

Роками такі депутати були у нашій Верховній Раді, роками вони давали Вам обіцянки, а потім аморально та грубо їх порушували. Вони не знають, що таке чесна перемога. Вони не знають, що таке порядність. І вони не бояться ні законів Божих, ні законів людських.

Так не має бути! Я за зміни до законів про підзвітність та відповідальність органів державної влади перед народом України.

Мої конкуренти кажуть, що навколо – багато ненависті. Про яку ненависть йдеться? Я не бачу ненависті. Я бачу лише самовідданих людей, які готові на все заради Батьківщини, заради своєї землі, заради майбутнього своїх дітей і спокою в серцях своїх батьків. Де б вони не були – на фронті чи в тилу, волонтери вони чи лікарі, вчителі чи підприємці.

Мої конкуренти розповідають, як вони піклуються про нашу багатостраждальну державу. А хто привів нас усіх, Україну до такого стану? Чиїми руками це все робилось? Регіонали, комуністи були головними диригентами при прийнятті неконституційних законів 16-го січня.

Тому дивує не те, ЩО вони говорять. Дивує те, що вони вважають ЗА МОЖЛИВЕ щось досі говорити людям. Тепер вони кажуть, як діткам привозили гостинці і підтримували ветеранів та афганців. Але ми всі точно знаємо, що дітям треба не гостинці. Дітям потрібна можливість будувати своє майбутнє.

Друк

Соціологи визначили фаворитів українців на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу (Іллінецький, Погребищенський, Липовецький, Немирівський, Оратівський райони)

Автор: Ігор Собко .

Результати соціологічних досліджень щодо позачергових виборів до Верховної Ради України свідчать, що українці позитивно налаштовані, планують прийняти участь у виборах 26 жовтня 2014 року та в більшості, вже визначились, за кого з кандидатів та партій будуть голосувати.

За результатами опитування населення по 18 виборчому округу, проведеному компанією соціологічних досліджень «Пріоритет-Плюс», 74,4% опитаних виявили намір прийняти участь у позачергових виборах до Верховної Ради. На момент проведення дослідження не визначились зі своїм наміром взяти участь у голосуванні 24% респондентів.

Результати соціологічного дослідження по 18 виборчому округу (Іллінецький, Погребищенський, Липовецький, Немирівський, Оратівський райони Вінницької області) свідчать, що в більшості респонденти вже визначились з партіями та кандидатами, за кого готові віддати свій голос на виборах 26 жовтня.

У ході соціологічного дослідження був визначений рейтинг кандидатів серед респондентів, які збираються взяти участь у виборах. За Демчака Руслана Євгеновича (Блок Петра Порошенка) готові віддати свій голос 54,1% опитаних, за Качура Олександра Вікторовича (Радикальна партія Олега Ляшка) – 11,3% респондентів, за Калетніка Григорія Миколайовича (Партія регіонів) – 4,9%.

Друк

Про кандидата в депутати, який всіх обливає брудом

Автор: Прибузькі новини .

Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока,
а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.
"Євангіліє від Матвія 7:5"

Про останню сесію міської ради писав уже "Немирівський вісник", який безкоштовно розкидається у кожен під'їзд та двір. Отримуючи дармове видання, люди не задумуються, що хтось на нього витрачає великі гроші, аби маніпулювати їх думкою. Комусь воно надзвичайно вигідне. Раніше це видання було зареєстроване на одного з жителів міста Вінниці, якому В.Качур за це щедро наділив ласий шмат землі біля парку у районі кримських сосен, а потім, рік тому, його зареєстрували на паспорт померлого раніше Качурового сусіда-алкоголіка Юрія Соляніка. Оскільки газета повністю підпорядкована сім'ї Качурів, то автор статті, який висвітлював сесію міської ради, вкотре вилив відро помиїв на голови депутатів міської ради, думка яких розходиться з вчинками Олександра Качура. Ця газета пише за принципом Геббельса: "Чим страшніша брехня, тим легше в неї повірити". А тому маємо право на спростування і хочемо розповісти правду про те, що сьогодні відбувається у міській раді.

Друк

Редакції газети отримали лист "чорнухи" про Руслана Демчака

Автор: Моя Вінниця .

Редакція газети «Місто» отримала цікавий лист з пропозицією розмістити матеріал про Руслана Демчака, який наразі балотується у народні депутати по 18-му округу від Блоку Петра Порошенка. До тексту примітка - «Интересует оперативное размещение статьи. Текст прикреплен к письму. Пожалуйста, ознакомьтесь и сообщите Ваш ответ. В связи с агрессивным характером материала готова обсуждать стоимость размещения». Відправник листа – піар-агенція, яку в результаті пошуку через Інтернет знайти так і не вдалося.