Новини

Друк

Володимир Гройсман підтримує Руслана Демчака

Автор: Ігор Собко .

В. Гройсман та Р. ДемчакШановні вінничани!

За кілька днів, 26 жовтня, ви вирішуватимете долю нашої країни. Всім нам життєво необхідна нова Верховна Рада, яка буде здатна швидко ухвалювати критично важливі для держави рішення. Щоб ці рішення ухвалювались, в парламенті має бути реформаторська більшість.

Щоб влада стала працювати на людей, а не навпаки. Щоб громади отримали самостійність у вирішенні повсякденних проблем людей. Щоб підприємства отримали можливість вільно працювати і розвиватись. Щоб ми були впевнені, що у нас і наших дітей є справжнє європейське майбутнє.

Пригадую 2010 рік, коли вдруге балотувався на посаду міського голови Вінниці. Тоді я вийшов і відверто сказав людям: якщо Ви готові голосувати за мене як за міського голову – проголосуйте і за команду моїх однодумців. Завдяки Вашій підтримці ми отримали БІЛЬШІСТЬ у міській раді і змогли приймати ті рішення, які дозволили Вінниці розвиватись як справді європейському місту.

Друк

Звернення Руслана Демчака до земляків

Автор: Руслан Демчак .

Руслан ДемчакШановні земляки!

Депутат має бути чесним – перед людьми, перед своєю Батьківщиною. Депутат має бути підзвітним громаді, яка його обрала. Ви маєте знати, що кожен депутат робить для вас – які закони він підготував і як це покращить Ваше життя, як це захистить Ваші права. Якщо депутат цього не робить – він не виконує своєї роботи.

Я знаю, що перше чого Ви прагнете – це ніколи більше не бачити у владі брехливих людей.

Роками такі депутати були у нашій Верховній Раді, роками вони давали Вам обіцянки, а потім аморально та грубо їх порушували. Вони не знають, що таке чесна перемога. Вони не знають, що таке порядність. І вони не бояться ні законів Божих, ні законів людських.

Так не має бути! Я за зміни до законів про підзвітність та відповідальність органів державної влади перед народом України.

Мої конкуренти кажуть, що навколо – багато ненависті. Про яку ненависть йдеться? Я не бачу ненависті. Я бачу лише самовідданих людей, які готові на все заради Батьківщини, заради своєї землі, заради майбутнього своїх дітей і спокою в серцях своїх батьків. Де б вони не були – на фронті чи в тилу, волонтери вони чи лікарі, вчителі чи підприємці.

Мої конкуренти розповідають, як вони піклуються про нашу багатостраждальну державу. А хто привів нас усіх, Україну до такого стану? Чиїми руками це все робилось? Регіонали, комуністи були головними диригентами при прийнятті неконституційних законів 16-го січня.

Тому дивує не те, ЩО вони говорять. Дивує те, що вони вважають ЗА МОЖЛИВЕ щось досі говорити людям. Тепер вони кажуть, як діткам привозили гостинці і підтримували ветеранів та афганців. Але ми всі точно знаємо, що дітям треба не гостинці. Дітям потрібна можливість будувати своє майбутнє.

Друк

Соціологи визначили фаворитів українців на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу (Іллінецький, Погребищенський, Липовецький, Немирівський, Оратівський райони)

Автор: Ігор Собко .

Результати соціологічних досліджень щодо позачергових виборів до Верховної Ради України свідчать, що українці позитивно налаштовані, планують прийняти участь у виборах 26 жовтня 2014 року та в більшості, вже визначились, за кого з кандидатів та партій будуть голосувати.

За результатами опитування населення по 18 виборчому округу, проведеному компанією соціологічних досліджень «Пріоритет-Плюс», 74,4% опитаних виявили намір прийняти участь у позачергових виборах до Верховної Ради. На момент проведення дослідження не визначились зі своїм наміром взяти участь у голосуванні 24% респондентів.

Результати соціологічного дослідження по 18 виборчому округу (Іллінецький, Погребищенський, Липовецький, Немирівський, Оратівський райони Вінницької області) свідчать, що в більшості респонденти вже визначились з партіями та кандидатами, за кого готові віддати свій голос на виборах 26 жовтня.

У ході соціологічного дослідження був визначений рейтинг кандидатів серед респондентів, які збираються взяти участь у виборах. За Демчака Руслана Євгеновича (Блок Петра Порошенка) готові віддати свій голос 54,1% опитаних, за Качура Олександра Вікторовича (Радикальна партія Олега Ляшка) – 11,3% респондентів, за Калетніка Григорія Миколайовича (Партія регіонів) – 4,9%.

Друк

Про кандидата в депутати, який всіх обливає брудом

Автор: Прибузькі новини .

Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока,
а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.
"Євангіліє від Матвія 7:5"

Про останню сесію міської ради писав уже "Немирівський вісник", який безкоштовно розкидається у кожен під'їзд та двір. Отримуючи дармове видання, люди не задумуються, що хтось на нього витрачає великі гроші, аби маніпулювати їх думкою. Комусь воно надзвичайно вигідне. Раніше це видання було зареєстроване на одного з жителів міста Вінниці, якому В.Качур за це щедро наділив ласий шмат землі біля парку у районі кримських сосен, а потім, рік тому, його зареєстрували на паспорт померлого раніше Качурового сусіда-алкоголіка Юрія Соляніка. Оскільки газета повністю підпорядкована сім'ї Качурів, то автор статті, який висвітлював сесію міської ради, вкотре вилив відро помиїв на голови депутатів міської ради, думка яких розходиться з вчинками Олександра Качура. Ця газета пише за принципом Геббельса: "Чим страшніша брехня, тим легше в неї повірити". А тому маємо право на спростування і хочемо розповісти правду про те, що сьогодні відбувається у міській раді.

Друк

Редакції газети отримали лист "чорнухи" про Руслана Демчака

Автор: Моя Вінниця .

Редакція газети «Місто» отримала цікавий лист з пропозицією розмістити матеріал про Руслана Демчака, який наразі балотується у народні депутати по 18-му округу від Блоку Петра Порошенка. До тексту примітка - «Интересует оперативное размещение статьи. Текст прикреплен к письму. Пожалуйста, ознакомьтесь и сообщите Ваш ответ. В связи с агрессивным характером материала готова обсуждать стоимость размещения». Відправник листа – піар-агенція, яку в результаті пошуку через Інтернет знайти так і не вдалося.

Друк

Відкритий лист Руслана Демчака

Автор: Ігор Собко .

Відкритий лист Демчака Руслана Євгеновича, кандидата в народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №18, висунутого ПАРТІЄЮ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»

Шановні земляки!

В останній час про мене з’явилось багато «новин» від псевдоборців за справедливість та псевдоконкурентів. Відразу кидається в очі, що пишуть всі ці «сенсації» ті, хто не мають шансу виграти передвиборчі перегони, саме тому вони вважають за потрібне поливати брудом основного конкурента замість того, щоб розповісти про свої успіхи та плани. Звісно, особи, які не звикли грати за правилами та не знають, що таке чесна перемога, не вигадали нічого кращого, ніж придумувати нісенітниці та сподіватися, що люди повірять газетам-одноденкам і змінять думку про свого кандидата, за якого планували голосувати. Ні, це не спрацює! Люди вміють думати, аналізувати, співставляти факти і оцінювати людей не тільки за словами опонентів в жовтій пресі, але й по реальних діях!

Я відкритий до людей, і готовий відверто вести діалог з громадою. Мені нема чого приховувати, і я часто особисто зустрічаюсь з мешканцями нашого округу, знайомлюсь, розповідаю про себе та свою програму, відповідаю на ваші запитання. Мій відкритий лист – для людей думаючих, які вміють відділяти емоції від фактів і об’єктивно оцінювати ситуацію.

Я наведу тільки кілька нісенітниць, які про себе прочитав нещодавно, і які, крім посмішки і співчуття до тих, хто витрачає на ці замовні статті купу грошей, не викликають нічого: мільйонер-олігарх, веде нечесний бізнес, бо інакше не зміг би так швидко розбагатіти, має кримінальні справи, не допомагав АТО та Майдану, бізнес фінансує Сбербанк Росії, проживає в Лондоні, працював з Фірташем, під час Майдану втік за кордон…

З першого дня подій на Майдані реанімобілі медичної мережі «Добробут», акціонером якої я являюсь, безкоштовно допомагали транспортувати поранених та важкохворих до київських лікарень, ми домовлялися про організацію лікування за кордоном наших побратимів, всім колективом ми фінансового і матеріально підтримували Революцію гідності. Звичайно, я і сам особисто був на Майдані! Хай тікають за кордон вороги України! І самі небезпечні з них в Москві і перебувають!