Новини

Друк

Допоможемо нашим хлопцям!

Автор: Міська рада .

24 липня, на позачерговій сесії, депутати Липовецької міської ради обговорили питання організації допомоги Збройним силам України та липовчанам–військовослужбовцям, які знаходяться в зоні активних бойових дій.
Липовчани вже не раз долучались до подібних акцій та допомогали хто чим міг українським військовим. Ця допомога була розрізненою, недостатньо скоординованою.
В зв’язку з цим вирішено звернутись до підприємств і жителів міста із закликом про допомогу продуктами харчування, найнеобхіднішими речами, фінансами.
Організація збору та доставки такої допомоги безпосередньо у військові підрозділи та до вояків–липовчан покладено на апарат міської ради, який буде координувати цей процес із представниками самооборони та Фондом громади м. Липовця.
Депутати відповідатимуть за цей процес на своїх округах.

Друк

Вулицю Леніна перейменовано

Автор: Міська рада .

Неодноразово на сторінках газети Липовецькі вісті та на сайті Липовецької міської ради повідомляли про проведення громадського обговорення про перейменування вулиці Леніна. Жителі міста активно обговорювали це питання, байдужих не було. Хочу зазначити, що деякі жителі міста поважного віку були проти перейменування, активнішою була молодь і це не дивно - за нею ж майбутнє! І ось, 15 липня 2014 року відбулася чергова сесія міської ради. На цій сесії одноголосно депутати прийняли рішення про перейменування вулиці Леніна.

Друк

Риболовецький турнір в Липовці

Автор: Липовецькі вісті .

Вінницьке обласне товариство мисливців та рибалок у суботу на центральному міському пляжі організувала та провела обласний чемпіонат з ловлі риби. Кілька десятків спортсменів приїхали в Липовець спробувати рибальського щастя. Одинадцять районів нашої обасті представили свої команди з трьох риболовів - двох дорослих і одного юнака.
З 9 до 11 години - спортсмени "намагалися" заговорити липовецьку рибку. Але не тут то було. Навіть найхитромудріші приманки і снасті не всім допомогли.
Щастя вже вкотре посміхнулося Барській команді. Найбільше риби вдалося виловити Олександру Жовніру. Так що барчани довели, що рибка в Собі водиться, та не для всякого рибалки.
Підбиваючи підсумки, судівська команда визначила лідерів рибальського герцю, це команди з Бару, Хмільника та Липовця.

Друк

Розвиток велотуризму в Липовецькому районі

Автор: Ігор Собко .

Пройшов майже рік з того часу, як Липовецька міська рада вирішила взяти участь у конкурсі проектів від Єврокомісії. Це була кількамісячна, кропітка робота над розробкою ідеї та концептуальної заяви. Потім радісна звістка про перемогу над багатьма конкурентами і, знову, довгі місяці підготовки підписання контракту щодо фінансування близько 300000 євро у проект «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі». Заходи проекту передбачають створення нових робочих місць, реконструкцію міського скверу, облаштування елементів міської інфраструктури та ряд інших заходів, що сприятимуть благоустрою міста та розвитку туристичної привабливості м. Липовця.

Друк

КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ - БОЙКОТУЙ РОСІЙСЬКЕ

Автор: Липовецькі вісті .

Днями у нашому місті проходила всеукраїнська акція бойкоту проти російських товарів за сприяням громадської організації "Відсіч", яка розпочала це ще минулого року. Всі ми пам'ятаємо винесення митною службою Російської Федерації у серпні 2013-го року переліку "ризикових" всіх укрімпортерів. Зокрема, це були блокади поставок м'яса, сиру, шоколаду, що і стало причиною початку компанії "Бойкотуй російське!" та передумовою розвитку економічної війни  України та Росії.
Ми, молодь, не змогли стояти осторонь і теж вирішили підтримати вітчизняного виробника та не дати озолотитися Росії. Листи, плакати із закликом не годувати окупанта з'явилися на більшості вулиць нашого міста.
"Поєднала приємне з корисним - похід на базар із роздаванням флаєрів. Мені сподобалося те, що більшість людей віднеслися з розумінням, а інші питалися скільки мені платять, у такі моменти одразу стає смішно, тому що це справа добровільна - різні люди по-різному відносяться," - зізналася наша активістка Інна Бабчик.

Друк

WI-FI зони безкоштовного доступу до мережі Інтернет

Автор: Ігор Собко .

Як показує практика, необхідність в доступі до мережі Інтернет на сьогодні виникає в тій чи іншій мірі майже в кожної людини. Навіть, якщо людина не є активним користувачем мережі все одно виникають ситуації - коли терміново знадобиться Інтернет.

В Липовці Інтернетом вже не подивуєш пересічного громадянина. Тим паче, що для активних користувачів в місті вже  починає поширюватися мережа безкоштовного WI-FI доступу до мережі. Інтернет провайдер Буран Плюс разом із власниками різних закладів та мерією міста поступово розширюють можливості липовчан по безкоштовному якісному доступу до мережі Інтернет.

Зробимо невелечкий огляд WI-FI зон безкоштовного доступу до мережі Інтернет в Липовці

Друк

Липовець ЗА Порошенка

Автор: Ігор Собко .

Довгоочікувані вибори президента пройшли. І пройшли вдало. І хоча офіційних результатів ще не оголошено – всі знають переможця і ніхто не має наміру з цього приводу сперечатися.
Липовчани, які і вся Україна переконливо вказали, що підтримують Петра Порошенка і хочуть бачити його своїм Президентом. Судну під назвою «ЮВТ» ці вибори дали ще одну «пробоїну» і воно, і до цього підкошене, піде далі на дно, а тепер невідомо навіть чи набере на парламентських виборах, хоч 5% (а попереджав же народ Юльку – не лізь…). Несподіванкою став дебют Ляшка – який впевнено вийшов на третє місце, що з одного боку можна пояснити радикалізацією суспільства, ще не загоєними подіями на Майдані, агресією «брата», ну і також існує думка – «Ляшко», це проект а-ля «Жириновський». Правда Ляшко не настільки ж цинічний і не кидається пустими фразами, але ж і нація українська не настільки глибоко вже опустилась, ніж «братня», тому може бути що це своєрідний проукраїнський варіант «Жириновського». Ну час покаже, але до виборів в парламент Ляшко вже не погано показує результати. Тягнибок втратив підтримку, чому допомогли, його однопартійці своїми радикальними діями вже після Майдану – є над чим задуматись, парламентські вибори на носі. Представники Партії Регіонів, як і комуністи не могли отримати більше чим отримали із-за явно не проукраїнської позиції останнім часом. Чи зможуть вони наверстати втрачене до парламентських виборів? Час покаже. Можливо зуміють заспокоїти населення Донбасу, і «втерти» їм – що тільки вони можуть їх зрозуміти, може і наберуть трохи в парламент.
В цілому ж, не зважаючи на спроби фальсифікацій, вибори відбулися і відбулися чесно і в один тур, що є значною перемогою для всієї України.
В нашому містечку було відкрито шість дільниць:

Більше статей...