Бас О. на курсах сільського зеленого туризму в м. ЛиповецьВ рамках проекту «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі», Школа сільського туризму провела у Липовці виїзні курси підвищення кваліфікації представників місцевих органів влади та самоврядування, громадських організацій, власників особистих селянських та фермерських господарств. Курси забезпечили ННІ післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України. Проходили курси 23-24 квітня, програмою було охоплено такі напрямки: основи сільського зеленого туризму, управління у сільському зеленому туризмі, інформаційно-консультаційне забезпечення та організація сільського зеленого туризму, якість та сертифікація послуг в сільському зеленому туризмі. До цього часу розвиткові сільського зеленого туризму як в Липовці, так і в Липовецькому районі не приділялося уваги, як на адміністративному рівні так і серед місцевих мешканців. Сприйняття сільського відпочинку пересічними нашими громадянами зараз коливається у широкому діапазоні: від цілковитого неприйняття цієї форми відпочинку до величезного захоплення його екологічністю та економічністю. Це свідчить лише про необізнаність загалу липовчан із такою формою відпочинку.

Певний скептицизм до сільського відпочинку з боку жителів нашого регіону зумовлений тим, що вони ще тісно пов'язані із сільською місцевістю – життя у селі, відвідини родичів, догляд за житлом батьків, участь у сільськогосподарських роботах, - і не сприймають це як відпочинок. Люди вважають, що це частина їхньої індивідуальної самодіяльної відпочинково-господарської діяльності на селі, якій не треба надавати спеціального статусу.

Благодійний концерт в ЛиповціУ п’ятницю, 17 квітня, при вході закладу «Серце міста», що у торговому центрі «Торговий дім», відвідувачів зустрічав духовий оркестр «Ренесанс». В цей вечір там відбувся благодійний захід «Разом до перемоги». Захід мав на меті зібрати кошти для допомоги нашим, які перебувають в зоні АТО. Вечір вів шоумен, ведучий багатьох розважальних програм Олександр Теренчук, виступали артисти, як наші липовецькі, так гості з Вінниці – лауреат багатьох фестивалів народної та дитячої пісні в Україні й за кордоном, Владка Смаляна, фіналістка всеукраїнського конкурсу-шоу "Голос України" Ольга Мельник, Ярослав Пшиворський, Юлія Іванченко, Юлія Задоєнко, Володимир Губрій, Дмитро Нікітін зі своєю групою. Під час заходу відбувся аукціон, на якому виставили на продаж витвори народного мистецтва місцевих умільців. На аукціон були виставлені художні картини Юрія Пасічника, Тетяни Філь, вишивки Світлани Білик та Тамари Обари, художні фото Олексія Обари та вишиті серветки Катерини Герасименко. Під час заходу зібрано коштів на суму 35 тис. грн. Всі вони підуть на ремонт автомобіля швидкої допомоги для потреб АТО, а також для допомоги воїнам липовчанам і їх родинам.

Не встиг Липовець оговтатись після проведення в останню путь свого земляка-героя Володимира Полупанова, як нова трагічна звістка прокотилась містечком – Роман Грушко, виконуючи бойове завдання, героїчно віддав життя за свою землю. Якраз під час підписання Мінських угод наші війська, в яких проходив службу і Роман, потрапили під шалений обстріл важкої артилерії російських військ. Банди терористів разом із російськими військами скористалися тим, що наша країна відкрито декларує наміри про мир, сконцентрували велику кількість важкої артилерії під Дебальцевим, і практично нескінченим шквальним вогнем випалили всю місцевість, яку займали наші війська. В цьому пекельному бою, в якому зазнали багато важких поранень наші земляки, і загинув Роман Грушко. Його товариші по службі довго самі не могли в це повірити, так як багатьох з них Роман на собі витягнув з того пекельного бою. Але сам не зміг врятуватися…

Благодійний концерт у Липовці

Незважаючи ні на що, керманичі в Кремлі і далі продовжують підтримувати терористів на Донбасі і робити вигляд, що вони роблять добре діло, бо людські життя для них ніщо - їм головне їх геополітика.
А війна на сході України ехом відбивається по всій території держави, смертями наших героїв-захисників. На Липовеччині це смертельне ехо вже не раз лунало... От і вчора, жителі міста Липовець вийшли попрощатися з своїм героєм-захисником. Який віддав життя, захищаючи свою Батьківщину. Пішов зупинити "путінську чуму", аби не поширилась ця зараза далі.

Володимира Полупанова більшість наших земляків знали за його першим прізвищем Хаджибаєв. Він був відданим патріотом своєї землі. Гарний господар, добрий сім'янин, справжній товариш - так відзиваються про нього люди.  Не раз проходив Володимир службу в миротворчих місіях, звідки завжди виходив цілим і здоровим.