Не встиг Липовець оговтатись після проведення в останню путь свого земляка-героя Володимира Полупанова, як нова трагічна звістка прокотилась містечком – Роман Грушко, виконуючи бойове завдання, героїчно віддав життя за свою землю. Якраз під час підписання Мінських угод наші війська, в яких проходив службу і Роман, потрапили під шалений обстріл важкої артилерії російських військ. Банди терористів разом із російськими військами скористалися тим, що наша країна відкрито декларує наміри про мир, сконцентрували велику кількість важкої артилерії під Дебальцевим, і практично нескінченим шквальним вогнем випалили всю місцевість, яку займали наші війська. В цьому пекельному бою, в якому зазнали багато важких поранень наші земляки, і загинув Роман Грушко. Його товариші по службі довго самі не могли в це повірити, так як багатьох з них Роман на собі витягнув з того пекельного бою. Але сам не зміг врятуватися…

Незважаючи ні на що, керманичі в Кремлі і далі продовжують підтримувати терористів на Донбасі і робити вигляд, що вони роблять добре діло, бо людські життя для них ніщо - їм головне їх геополітика.
А війна на сході України ехом відбивається по всій території держави, смертями наших героїв-захисників. На Липовеччині це смертельне ехо вже не раз лунало... От і вчора, жителі міста Липовець вийшли попрощатися з своїм героєм-захисником. Який віддав життя, захищаючи свою Батьківщину. Пішов зупинити "путінську чуму", аби не поширилась ця зараза далі.

Володимира Полупанова більшість наших земляків знали за його першим прізвищем Хаджибаєв. Він був відданим патріотом своєї землі. Гарний господар, добрий сім'янин, справжній товариш - так відзиваються про нього люди.  Не раз проходив Володимир службу в миротворчих місіях, звідки завжди виходив цілим і здоровим.

Новина про отримання Липовецькою міською радою гранту від Європейського Союзу на програму «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі» облетіла Липовець ще наприкінці літа минулого року. Але чи це більшість не придала цьому значення, чи просто спочатку не звернула увагу. Вже через півроку цей проект почав обростати фейковою інформацією з різних неавторитетних джерел – по типу, як кажуть, «одна бабка сказала». Щоб не поширювати чутки, ми звернулися безпосередньо до керівника робочої групи проекту Заблоцької Алли Володимирівни з проханням висвітлити ситуацію на теренах Липовеччини.

- Кор.: Отже, Алло Володимирівно, «Розвиток велотуризму в Липовецькому районі», звідки ця ідея?

- А.В.: Ідея виникла спонтанно. Міська рада кожен рік намагається залучити кошти різних спонсорів до розвитку нашого містечка. Виграти грант для міста – це чудова ідея для його розвитку і покращення інфраструктури. Але якщо брати до уваги, що отримати подібний грант з досить чималим бюджетом охочих є багато і всі пишуть приблизно одне і те ж, то для перемоги необхідна родзинка, яка виділить проект з поміж інших. Вважаю, нашій міській раді чудово вдалося привернути увагу до власного проекту, зробивши акцент на велотуризм – адже саме велотуризм та відпочинок на велосипеді дуже популярні наразі в Європейських країнах.

- Кор.: Тобто розвиток велотуризму – це була не головна ідея при написанні програми?

- А.В.: Головна ідея при написанні проекту – створення умов для розвитку нової, як для нашого регіону, сфери діяльності – туризму. Це включає в себе розвиток інфраструктури міста, підвищення підприємницької активності, покращення добробуту жителів. Тому міська рада вдало поєднала ідею розвитку велотуризму і розвитку Липовця та району. Якщо б проект передбачав проведення ремонтів доріг, прокладання водопроводів, малоймовірно що грант отримали саме ми.

«Висловлюю свою повагу та подяку Валентину Бабію та Юрію Серватинському, інспекторам дорожньо-патрульної служби міліції ДАІ Немирівського району Вінницької області, завдяки мужності та професійній роботі яких було попереджено можливі злочини та смерті невинних жертв. Діяльність інспекторів є взірцем відмінної роботи та швидкого реагування для забезпечення спокою та захисту населення.
Прикладом відданості країні та професії служить і той факт, що Валентин та Юрій були в числі перших, хто добровольцями їздили виконувати службовий обов’язок в зону АТО. Саме такі люди мають служити прикладом для наслідування для всіх працівників правоохоронних органів, особливо в рамках первинної реформи МВС, що полягає у формуванні блоку громадської безпеки та побудови цивілізованих відносин між поліцейськими і громадянами», - зазначив Руслан Демчак, народний депутат України.

Нагадаємо, що на початку січня під час несення служби на автодорозі Немирів-Гайсин працівники ДАІ намагались зупинити іномарку. Водій автомобілю проігнорував вимогу міліціонерів та, збільшивши швидкість, почав тікати. Правопорушника наздогнали поблизу села Озеро Немирівського району. Коли правоохоронці при обшуку виявили зброю, зловмисник почав стріляти з пістолета, який мав при собі. Один з інспекторів Валентин Бабій отримав два вогнепальних проникаючих поранення грудної клітини та правого плеча. В цілях самозахисту міліціонери застосували табельну зброю. Правопорушник загинув на місці події. Обидва інспектори на разі перебувають у Немирівській районній лікарні.

Народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак:

Згідно положень Коаліційної угоди, український фінансовий сектор має бути інтегрований у світові ринки капіталу, регулювання фінансового сектору має бути приведене у відповідність до кращих європейських практик.

Як заступник Голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, я шукаю фахівців, що мають готові законопроекти або обґрунтовані ідеї щодо реформування функціонування фінансового, грошового, кредитного, фондового та інвестиційного ринків, діяльності банківської системи, системи небанківських фінансових інститутів.

Головний критерій – відповідність задекларованим положенням Коаліційної угоди.

Ви можете надсилати законопроекти та напрацювання на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Події у Вінниці на Шустер LiveПряма трансляція відбулася 12 груд. 2014 р. о 19.40
Тема програми: "РЕФОРМИ ПІД ЧАС ВІЙНИ: ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ!"
ГОСТІ ПРОГРАМИ:
РУСЛАН ДЕМЧАК
Народний депутат, "Блок Петра Порошенка"
Заступник голови Комітету ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності
ОЛЕКСІЙ ФУРМАН
Голова Вінницької обласної організації ВО "Свобода"
ОЛЕГ ЛЕВЧЕНКО
Координатор ГМ "ОПОРА" у Вінницькій області
АЛЬОНА БАБАК
Народний депутат, "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
ОЛЕГ БЕРЕЗЮК
Народний депутат, голова фракції партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
Член Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Руслан Демчак на каналі UBR

 

Депутат від нашого 18 округу, Руслан Демчак, про події у Вінниці, про фінансову та банківську системи України - в "Темі дня" з Іскандером Хісамовим на телеканалі UBR. Ефір від 9 грудня 2014 р.