Новини

Друк

Змінивши владу, Майдан не зробив і третини від поставленої мети

Автор: Сергій Остапенко .

Весь світ, затамувавши подих, слідкував за подіями останніх місяців. На жаль, колишня влада пішла, проливши ріки крові. Вона забрала життя Небесної Сотні. Багатьох влада залякувала по одному протягом усіх років свого царювання. Тисячі їхніх жертв досі відбувають строк за сфабрикованими справами. Влада Януковича залишила розграбованим бюджет, вони вивезли тонни награбованої готівки. У спадок нам залишили корумповане правосуддя, принижене і безправне місцеве самоврядування.

Проте Майдан зробив головне – прогнавши владу, він зупинив епідемію страху, що проникла в усі закутки України. Майдан організував людей на активну громадянську позицію. Він створив самооборону. Він примусив кожного задуматись про свою роль і місце в майбутній Україні. Майдан чітко проявив мізерну роль партій, навіть опозиційних, і протиставив цьому здатність до самоорганізації кожного. Це був зовсім інший Майдан в порівнянні з 2004 роком. Коли у попередньому Майдані протестувальників із партійною приналежністю було понад 30%, то в останньому – менше 5%. Головний лозунг Майдану – «Дістали» – стосується усіх, у тому числі і представників різних за кольором партій.

Друк

Пам’яті небесної сотні

Автор: М.Рибак .

Я сьогодні радію і плачу,
Бо таке вже в людини життя:
Ще сьогодні що-небудь ти значиш,
Ну а завтра – підеш в небуття.

Настає тривожна година.
Тепер плачуть і діти, й батьки.
Україну, мою Україну
На шматки роздирають круки!

Друк

Боротьба за владу або наступаємо на ті ж граблі…

Автор: Ігор Собко .

Як кажуть, революція пройшла почалась боротьба за владу. Не оминула ця подія і Липовець. Не встигли ще загоїтися рани від Майдану, як почала загострюватися боротьба на «липовецькому фронті за крісла». Не хочеться описувати всі ці ганебні події, бо за останні тижні побачили липовчани і «вовків у овечих шкурах» і їх ганебні методи по захопленню «чиновницьких крісел».
Ось хоча б обрання голови райдержадміністрації.
Звичайно, посада голови райдержадміністрації не виборна – голову назначають з області. Але підтекст у нинішньому назначені кандидатом на голову райдержадміністрації Демихіна І. приголомшив весь Липовець. На посаду липовецького голову райдержадміністрації було висунуто декілька кандидатур і основним аргументом обрання в облдержадміністрації основним кандидатом І. Демихіна стала наявність у голови обласної «Батьківщини» Щербаківської Л. листа з більш як 1000 підписами на користь І. Демихіна!

Друк

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛИПОВЧАН

Автор: Міська рада .

Шановні липовчани!

Ми, депутатський корпус Липовецької міської ради, її виконавчий комітет, Фонд громади м. Липовця та громадська організація «Молодіжне об’єднання - Нова архітектура країни» висловлюємо вдячність та підтримку військовослужбовцям Збройних Сил України, які чесно та професійно виконують свій обов’язок, сприяють обороноздатності держави, захищають її суверенітет і територіальну цілісність. Від імені липовчан запевняємо Вас - Ви не залишені без підтримки! Ми пишаємося Вашою мужністю та незламністю бойового духу, готові прийти Вам на допомогу. Звертаємось до всіх небайдужих громадян надати посильну фінансову допомогу захисникам нашої Батьківщини – України тим, хто у складне сьогодення захищає українські землі від неприхованої агресії та зазіхання на територіальну цілісність нашої держави.

Друк

Неспокійні вихідні

Автор: Ігор Собко .

За минулі вихідні по всій Україні прокотилася низка подій, яка в тій чи іншій мірі торкається кожного Українця. У Липовці на цих вихідних відбулися доленосні події. Районною радою було прийнято ряд важливих рішень:

  • висунуто недовіру голові райдержадміністрації, в зв’язку з чим всі його повноваження повинні перейти до районної ради
  • висунуто вимогу районним осередкам Партії регіонів та Комуністичної партії в триденний строк подати заяви про ліквідацію даних партій в межах району
  • подати пропозицію міській раді Липовця перейменувати вулицю Леніна на Героїв Майдану.
Друк

Громада Липовця засуджує дії влади

Автор: Ігор Собко .

Із осудом чинній владі на події, які відбуваються по всій Україні виступила і Липовецька громада. 21 лютого 2014 року в Липовці відбувся багаточисельний мітинг, на який зібралося більше двох сотень липовчан. Мітинг почався із літургії по загиблим мітингувальникам під час акцій протесту на Майдані Незалежності в Києві. Потім мирною ходою люди пішли до районної адміністрації, де висунули ряд вимог до керівництва району, в зв’язку із трагічними подіями в країні, відповідальність за які лежить на владі та провладній партії Партії регіонів:

  • вимагати від голови райдержадміністрації написати заяву про вихід із Партії регіонів
  • вимагати від депутатів та членів Партії регіонів району написати заяви про вихід із Партії регіонів
  • терміново скликати району раду і ухвалити рішення про заборону фракцій Партії регіонів та фракції комуністів у Липовецькому районі
Друк

ЕХО МАЙДАНУ

Автор: Ігор Собко .

Сьогодні Україною котиться хвиля обурення на дії силових органів, на дії влади та провладної партії «Партії регіонів», влада замастила руки в крові свого народу, по країні виступають масові протести. Люди протестують біля приміщень обласних державних адміністрацій, прокуратури, СБУ. Вимагають виходу із партії, яка знеславила своє ім’я, її членів, вимагають відставки представників влади. І є результати цих протестів – подають у відставку, чи за власним бажанням чи за примусом, голови облдержадміністрацій, масово виходять із «Партії регіонів» її члени, загони «Беркут» та міліції переходять на бік народу.

В Липовці здається все спокійно. Хоча є інформація, що липовецьким хлопцям із міліції, видали зброю і направили на одеську трасу перекривати дороги машинами КамАЗ із піском.