Друк

Наш Липовець. Відкриття нового сайту

Автор: Віталій Степанюк .

Шановні липівчани та люди, що мають відношення до міста Липовець.

Одного дня ми липовчани вирішили створити сайт міста Липовець. Для того, щоб, накінець-то, гідно представити наше місто інтернет-колу, привернути до себе увагу.

Основна мета сайту - зосередити в одному місці людей, які вболівають за Липовець та інформацію про події, які відбуваються в місті.

Після недовгих роздумів, ми з компаньоном вирішили назвати сайт “Наш Липовець” (насправді це ідея компаньона і спонсора у одній особі Собка Ігора). Наш Липовець значить Ваш Липовець, тобто з часом сайт буде наповнюватися саме вами, шановні відвідувачі. Ви станете головними кореспондентами сайту, адміністраторами, модераторами, фотографами, дизайнерами та програмістами, а можливо і власниками цього ресурсу.

Також ми ніяким чином не хочемо стати конкурентами вже існуючого сайту Липовець на "народ.ру" (сайт на "народ.ру" з середини 2011 року не працює). Нам дуже симпатичні автори сайту на народі брати Денис та Іван Мосіюки. Схиляю голову перед цими юними та рішучими мужчинами, які наважилися та знайшли вільний час та сили для створення своєї “дитинки”. ” Сподіваюсь, що в недалекому майбутньому ми прикладемо спільних зусиль для того, щоб про наше місто дізналося якомога більше людей.


Для збільшення простору у спілкуванні ми відкриваємо форум. Сподіваємось, це стане вашим улюбленим місцем спілкування поза реальністю ;). Вже зараз ви можете залишати свої побажання, пропозиції, ідеї щодо інформації, яку має містити новий сайт. Інформацію можете залишати у форумі.З найкращими побажаннями,
адміністратори сайту