Традиційно у вересні липівчани святкують День міста. Враховуючи звернення молодіжного виконкому та громадської організації «МОНАК», було вирішено відтермінувати проведення Дня міста до того часу, поки в нашій країні не настане мир. «У нас дійсно були сплановані відповідні заходи до Дня міста. У більш скромному режимі, ніж зазвичай, але вони планувались. Проте, враховуючи ситуацію на Сході, а це – фактично військове втручання Російської Федерації на території України, я прийняв рішення їх відтермінувати. Тобто відзначати День міста ми не будемо. Я думаю, що липівчани з розумінням віднесуться до цього рішення і підтримають його. Адже не на часі відзначати будь-які свята, коли ми маємо відкрите втручання зовнішнього ворога, коли гинуть люди, і на тій території вже є поранені в тому числі липівчани.

Тому прекрасне свято Дня міста ми відзначимо однозначно- але це буде тоді, коли настане мирний час», – повідомив міський голова Микола Майданюк на засіданні виконавчого комітету міської ради.

 Матеріал із офіційного сайту Липовецької міської ради

Коментарі   

#1 Іван2 08.09.2014, 07:05
Прикро . Он Одесса відсвяткувала. Тим більше, що можна було не святкувати (із-за війни), а просто відзначити. Під час відзначення запланувати благодійні концерти, акції і виручку від них послати на фронт.
Цитата

Додати коментарОновити