Незважаючи ні на що, керманичі в Кремлі і далі продовжують підтримувати терористів на Донбасі і робити вигляд, що вони роблять добре діло, бо людські життя для них ніщо - їм головне їх геополітика.
А війна на сході України ехом відбивається по всій території держави, смертями наших героїв-захисників. На Липовеччині це смертельне ехо вже не раз лунало... От і вчора, жителі міста Липовець вийшли попрощатися з своїм героєм-захисником. Який віддав життя, захищаючи свою Батьківщину. Пішов зупинити "путінську чуму", аби не поширилась ця зараза далі.

Володимира Полупанова більшість наших земляків знали за його першим прізвищем Хаджибаєв. Він був відданим патріотом своєї землі. Гарний господар, добрий сім'янин, справжній товариш - так відзиваються про нього люди.  Не раз проходив Володимир службу в миротворчих місіях, звідки завжди виходив цілим і здоровим.

Та знайшла його ворожа куля снайпера на рідній землі... Був мобілізований у серпні 2014 року та призначений командиром розвідувальної роти. Загинув 6 лютого 2014 року на 39 році життя, закривши своїм тілом 20-річного бійця. Не дочекались його додому дружина і двоє маленьких дітей.
Сотні людей вийшли попрощатися з Володимиром. Приклонивши коліна, зустрічали земляки труну свого героя, який поліг за мирне небо над нашими головами. Родичі, сусіди, товариші і просто липовчани, які навіть не знали Володимира особисто, вийшли провести його в останю путь... Вічна память герою!

Коментарі   

#1 Максим Залізняк 16.02.2015, 08:17
Ця війна забирає кращих синів України! Слава героям!!!
Цитата

Додати коментарОновити