Вінницьке обласне товариство мисливців та рибалок у суботу на центральному міському пляжі організувала та провела обласний чемпіонат з ловлі риби. Кілька десятків спортсменів приїхали в Липовець спробувати рибальського щастя. Одинадцять районів нашої обасті представили свої команди з трьох риболовів - двох дорослих і одного юнака.
З 9 до 11 години - спортсмени "намагалися" заговорити липовецьку рибку. Але не тут то було. Навіть найхитромудріші приманки і снасті не всім допомогли.
Щастя вже вкотре посміхнулося Барській команді. Найбільше риби вдалося виловити Олександру Жовніру. Так що барчани довели, що рибка в Собі водиться, та не для всякого рибалки.
Підбиваючи підсумки, судівська команда визначила лідерів рибальського герцю, це команди з Бару, Хмільника та Липовця.

Від Вінницького обласного товариства мисливців та рибалок переможців і призерів змагань нагородили кубками, медалями, грамотами та цінними дарунками, отримали відзнаки і команди-переможниці. Організатори змагань вручили нагороди і наймолодшому учаснику змагань Артему Кирилюку з Липовця.
Турнір такого рівня, за словами головного суді змагань, почесного члена УТМР Антона Кощеєва відбувся в Липовці не вперше, і це не випадково. Адже районна організація УТМР має відповідну базу, зариблений став обладнаний місцями для лову риби. Тож цього дня голова районного товариства Володимир Притула також отримав нагороду від обласного керівництва за розвиток любительського рибальства, природоохоронну діяльність та сприяння у проведені риболовецького турніру.
А після урочистого закриття змагань учасники прямо на березі ставка ласували смачну юшку, але з риби спійманої у Собі напередодні.

Стаття із газети "Липовецькі вісті" №52 від 16.07.2014 

Додати коментарОновити