Велопробіг Липовець - Йихве5 червня стартував велопробіг Липовець-Йихве (Естонія). Велопробіг відбувається в рамках проекту «Розвиток вело туризму у Липовецькому районі». Його основна місія – представити наше місто та наші цінності европейській громадськості, а також закріпити дружбу і співпрацю між містом Липовець та містом Йихве, яка має на сьогодні вже досить чималу історію. Також, серед цілей даного велопробігу є популяризація велотуризму, велоспорту і просто відпочинку за допомогою велосипеду серед мешканців нашого міста. Тим паче що є на що подивитися і де покататися навколо Липовця – на місця з природно-рекреаційними ресурсами та природно-історичними пам’ятками багатий наш регіон, про які неодноразово згадувалося на нашому ресурсі та на інших як друкованих так і інтернет виданнях. Про це і мають донести європейцям і учасники велопробігу.

На честь старту відбулося урочиста церемонія на Молодіжній площі, що біля суду. Звуки оркестру, пісні, вітальні слова учасникам надавали цій урочистій події святковий настрій. Представники Української православної церкви київського патріархату благословили учасників в путь, а також надали їм особливу, ще одну місію. Єпископ вінницький і брацлавський Михаїл передав святий образ Почаївської ікони Божої матері, який потрібно передати в м. Талін, де українська діаспора має заснувати першу в Естонії Українську православну церкву Київського патріархату.

Учасників велопробігу: Микола Обара – голова благодійного фонду «Фонд громади Липовця», Наталія Бондар – вчителька загальноосвітньої школи, перекладач, Олексій Обара – вчитель загальноосвітньої школи, фотокореспондент, Оксана Кухар – лікар районної лікарні, Юрій Маркевич – керівник молодіжної громадської організації «МОНАК», Катерина Кушнір – вчителька загальноосвітньої школи, Василь Чигур – тренер дитячої спортивної школи, Юрій Станіславський – заступник міського голови м. Липовець.
Очільники міста та району, представники громадських організацій та просто громадяни міста, які були присутні на церемонії, побажали учасникам велопробігу щасливої дороги і вдалого завершення цієї почесної та корисної для нашого містечка місії.

Додати коментарОновити